Online cep telefonu kataloğu


iPhone 4S
iPhone
BlackBerry
Nokia
Samsung
HTC
Sony Ericsson
Motorola
LG


Telefon Ara
Delefon Hakkında

iPhone 4S



iPhone 4S
➪ Sitene Ekle


• 8 MP Kamera

iPhone 4S'in kamerası daha fazla ışık toplayabilecek bir şekilde geliştirilmiştir ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Bu piksel sayısı, iPhone 4'ün kamerasında bulunan piksel sayısından yüzde 60 daha fazladır. Bu özelliklerle görüntünüzün çözünürlüğü ve ayrıntıları olağanüstü bir şekilde artar.


Muhtemelen bir telefonda bugüne kadar görülen en iyi kamera. Hatta yepyeni optik sistemiyle ihtiyacınız olan tek kamera. Her çekimin arkasında 8 megapiksellik çözünürlük ve geniş f/2.4 diyaframa sahip özel bir mercek bulunur. Geliştirilmiş arka aydınlatma sensörü, mükemmel otomatik beyaz ayarı, gelişmiş renk doğruluğu, yüz algılama ve azaltılmış hareket bulanıklığı gibi özelliklere sahiptir.


• Video

Saniyede 30 kare hızında, 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Gelişmiş arka aydınlatma sensörü ve geniş diyaframla içeri daha da fazla ışık girer. İyileştirilmiş otomatik beyaz ayarı, renklerin daha da doğru olmasını sağlar. Geçici parazit azaltma, düşük ışıkta harika videolar çekmenize yardımcı olur.


Gittiğiniz her yerde 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Yepyeni optik sistemle, ışık her zaman doğru, renkler her zaman canlıdır. Video stabilizasyonu, titreyen çekimleri sabit hale getirir. Her şey hatırladığınızdan da iyi görünür. Üstelik videoları iPhone'unuzda kurgulayabilir ve eğlenceli hayatınızı çektiğiniz hızda paylaşabilirsiniz.

Video stabilizasyonuyla, titreyen ellerin neden olduğu istenmeyen hareketi ortadan kaldırabilirsiniz. Ve kamerayı tek dokunuşla istediğiniz noktaya odaklayabilirsiniz.


• Retina Ekran

iPhone 4S'te gördüğünüz her şey çok net ve capcanlıdır. Retina ekran, bugüne kadar görülen en yüksek çözünürlüğe sahip telefon ekranıdır. Hatta piksel yoğunluğu o kadar yüksektir ki, insan gözü pikselleri tek tek ayırt edemez. Ama elbette son derece net metinleri, keskin grafikleri ve göz kamaştırıcı görüntüleri fark edersiniz. Her şey basılı sayfada olabileceğinden daha güzel görünür.


• Arama Kalitesi

iPhone 4S, iletim ve alım işlemi için iki anten arasında akıllı bir şekilde geçiş yapan ilk telefondur. Bu nedenle arama kalitesi daha yüksektir. Ayrıca, maksimum HSDPA veri hızlarını 14,4 Mbps olacak şekilde iki kat artırır. Bu, daha hızlı bağlantı, daha hızlı yükleme ve yeniden yükleme, ve daha hızlı indirme demektir. Üstelik iPhone 4S evrensel bir telefon olduğundan, neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. İster GSM ister CDMA müşterisi olun, dünya çapında 200 ülkede bulunan GSM şebekelerinden faydalanabilirsiniz.


• İşlemci

A5 çipindeki iki çekirdek, iki kata kadar daha fazla güç ve yedi kata kadar daha hızlı grafik performans sağlar. Yani etkilerini hızlı bir şekilde hissedersiniz.

İki çekirdekli A5 çipi, iki kata kadar daha fazla işlemci gücü sunar. Böylece iPhone 4S komutlarınıza daha hızlı yanıt verir. Sayfalar daha çabuk yüklenir. Oyun performansı daha yüksektir. Yani her şey daha hızlıdır.

Enerjiyi verimli kullanan A5 çip ve iOS 5, olağanüstü bir pil ömrü sunar. Böylece, arama yapmaya, epostalarınıza bakmaya ve internette gezinmeye devam edebilirsiniz.

iPhone 4S, oyuncular için harikadır. A5 çipi, yedi kata kadar daha hızlı bir grafik performansı sunar. Böylece, oyunlar daha kesintisiz çalışır ve daha gerçekçi görünür. Ve grafik ağırlıklı uygulamalar daha da iyi performans gösterir.
• Bu telefonda 3G ve görüntüşü konuşma özelliği var.


Kamera Çözünürlüğü: 8.0 megapiksel olup 5x dijital zum yapılabilir.


Wi-Fi özelliği mevcuttur. 802.11 b/g/n (Kablosuz internet bağlantısı. Wi-Fi bağlantı teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantı noktası bulunan yerlerde internete kolay ve çabuk bağlanabilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi destekli diğer cihazlar arasında veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Wi-Fi:Wireles Fidelity)


Bağlantı Hızı: 14.4 Mbps [iPhone 4 ün bağlantı hızı 7.2 Mbps] { Mbps = megabits per second }


Bluetooth özelliği mevcuttur.


GPS, GPRS ve Assisted GPS özelliği mevcuttur.


EDGE özelliği mevcuttur.


Telefon Hafızası: 16 GB, 32 GB ve 64 GB olarak üç farklı modeli bulunur.


Push E-mail özelliği mevcuttur.


HandsFree özelliği mevcuttur. (dahili hoparlör (megafon) ile dışarıya yüksek ses verme özelliği)


Çizilmeye dayanıklı ekranı kapasitif dokunmatik olup ekran tipi 'LED-backlit IPS TFT' dir. Ekran boyutu 3.5 inçtir. Ekran çözünürlüğü 640 x 960 pikseldir ve ekranda 16 milyon renk çözünürlüğü bulunmaktadır.


PC Senkronizasyonu özelliği mevcuttur. (Telefonunuzu bilgisayara kabloyla bağlayarak telefondaki ayarları bilgisayardan yapma veya telefon aracılığı ile bilgisayarı internete bağlama veya her türlü resim, ses, video dosyası aktarımı yapma gibi işlemleri yapabilme özelliğidir.)


Ses Kayıt özelliği mevcuttur.


Sesli Arama özelliği mevcuttur. [Telefon rehberinizde kayıtlı bir kişiye, kendi çıkardığınız bir sesi atıyorsunuz. Daha sonra onu aramak için sadece o sesi telefona tekrar vermeniz (örneğin ismini söyleyerek atama yaptıysanız yine ismini söylemeniz) o kişiyi aramanız için yeterli oluyor.]


Titreşim özelliği mevcuttur.



Mevcut Olmayan özellikler

• NFC

• Java Desteği

• Kızıl Ötesi

• Artırılabilir Hafıza

• Radyo ve TV

• Bas Konuş
Genişlik 58.6 mm, Yükseklik 115.2 mm, Kalınlık 9.3 mm, Ağırlık 140 g

HSDPA: 850 / 900 / 1900 / 2100

GSM (şebeke): 850 / 900 / 1800 / 1900

İşletim Sistemi: iOS 5



• Pil Özellikleri

Pil Türü: Li-Po, Pil Gücü: 1432 mAh


Yapılan ölçümler neticesinde;


Konuşma süresi: 3G için 8 saat


Konuşma süresi: 2G için 14 saat


Bekleme süresi: 200 saat (yani 8.3 gün) olarak belirlenmiştir.


delefon.com.tr delefon.com.tr delefon.com.tr delefon.com.tr